ביטוח חיות מחמד

אנחנו מאמצים אותם, מטפלים בהם, דואגים להם כשהם חולים ומתגעגעים אליהם כשהם לא לידנו. כל מי שמגדל כלב או חתול יודע שחיות המחמד שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה, וכמו כל בן משפחה גם הם נזקקים לעיתים לטיפול רפואי עקב מחלה או תאונה, שעשוי לשפר את חייהם ואפילו להציל אותם. לפניכם מידע בנושא ביטוח בריאות לבעלי חיים.

לצערנו, טיפול רפואי בבעל החיים עלול לדרוש מאיתנו הוצאת סכומים גבוהים מאד, במיוחד אם יש צורך בצילומים, בדיקות, טיפולים מיוחדים, אשפוז, תרופות או ניתוח. קשה להאמין, אך ההוצאה הכלכלית הכבדה הופכת הרבה פעמים לשיקול האם להעניק לבעל החיים את הטיפול המיטבי או לאו.

ביטוח לחיות מחמד מאפשר לכם לבטח את הכלב או החתול שלכם, כך שבמקרה הצורך תוכלו להעניק לו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר מבלי להתחשב בהוצאות הכרוכות בכך. מבחינתנו, זה מוצר בסיסי בכל הקשור לטיפול בבעל החיים.

איך לקבל הצעה מהירה? ולרכוש און ליין

באפשרותכם לרכוש ביטוח חיות מחמד און ליין דרך חברת הפניקס סמארט, באמצעות הממשק האינטרנטי, המהיר והפשוט של הקולקטיב הארצי. בנוסף, ניתן להתייעץ ללא עלות נוספת עם הסוכנים שלנו.

היכנסו לרכישת פוליסה מהירה וקבלת הצעת מחיר >>

ביטוח לכלבים וחיות מחמד
שאלות נפוצות

מדוע חשוב לרכוש פוליסת ביטוח חיות מחמד?

רוב הזמן בעלי החיים שלנו חמודים, בריאים ונעימים, אך לעיתים ההתנהגות שלהם יכולה להוביל לתאונות שדורשות טיפולים רפואיים מורכבים בעלויות גבוהות.

כלבים יכולים להיפגע בכבישים, להיות מותקפים על ידי כלבים אחרים או לתקוף כלבים אחרים ולגרום להם נזק. גם חתולים יכולים לסבול מפציעות, תקיפות ועוד.

בנוסף לכך ישנן מחלות שונות האופייניות לבעלי חיים שונים ומתפתחות במהלך השנים, שגם הן מצריכות בדיקות, טיפולים ותרופות. פוליסת ביטוח לבעל החיים שלנו מעניקה כיסוי בכל אחד מהמקרים הללו ומאפשרת לנו לדאוג לטיפול רפואי הולם לחיית המחמד האהובה שלנו.

מה מכסה הפוליסה?

פוליסות ביטוח חיות מחמד כוללות מספר מרכיבים –

ביטוח בריאות לחיית המחמד המעניק כיסוי עלויות ההוצאות הרפואיות עבור ניתוחים, אשפוזים, תרופות, בדיקות וטיפולים שונים.

ביטוח חיים לחיית המחמד המעניק פיצוי כספי במקרה מות הכלב או החתול כתוצאה מתאונה.

ביטוח צד ג’, המיועד בעיקר לכלבים ומעניק כיסוי הוצאות במקרה בו הכלב המבוטח גרם נזק פיזי לאדם, לרכוש או לחיה אחרת.

היתרונות של רכישת ביטוח לכלב, לחתול ולבע”ח נוספים

טיפול מיטבי –  הביטוח מאפשר לכם לגשת לווטרינר לבדיקות וטיפולים, מבלי להתלבט או לבחור בין טיפולים שונים על בסיס עלותם.

חסכון בכסף – תוכלו במקרה חירום להעניק לחיית המחמד שלכם את כל הטיפול הנדרש, מבלי להתחשב בעלויות הגבוהות של הטיפול ומבלי לדאוג להוצאות שלא תוכלו לעמוד בהן.

ראש שקט – רכישת פוליסת ביטוח לכלב או החתול שלכם מעניקה לכם שקט נפשי בכל הקשור לבריאות החתול, וידיעה כי תוכלו להעניק לו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר במידה ויזדקק לו.

מה חשוב להקפיד ברכישת הפוליסה?

בחירת הווטרינר – בדקו האם הפוליסה מאפשרת לכם לבחור את הווטרינר שיטפל בבעל החיים, או שהיא מגבילה אתכם לווטרינרים שעובדים עם חברת הביטוח? נקודה זו חשובה בעיקר אם חיית המחמד שלכם כבר מטופלת אצל וטרינר שאתם מכירים וסומכים עליו.

אופן ביצוע ההחזר הכספי – ברוב המקרים חברת הביטוח מעניקה החזר על ההוצאות הרפואיות תמורת קבלה או הוכחת תשלום אחרת. בבחירת פוליסת ביטוח לבעל החיים שלכם, בדקו כיצד מתבצע ההחזר ובחרו את החברה המציעה את התהליך הפשוט והקל ביותר.

הגבלות והחרגות – בדקו היטב את ההגבלות הקיימות בפוליסה ואת תקרת הכיסוי שהיא מעניקה בכל אחד ממקרי הביטוח. בנוסף חשוב להכיר את ההחרגות השונות המופיעות בפוליסה – לדוגמא בביטוח צד ג’ לכלב – האם היא מחריגה מקרים בהם כלבכם הסתובב משוחרר או ללא מחסום?

ביטוח חיים – ישנן פוליסות המציעות גם מרכיב של ביטוח חיים לחיית המחמד, המעניק פיצוי במקרה של מות החבר הטוב ביותר שלכם. במקרה כזה חשוב לבדוק באילו מקרים ניתן הפיצוי.

לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות -
זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך
רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך 🙂 נשמח לעזור בכל עניין
03-9046070
להצעת מחיר מותאמת אישית