אודותינו

הקולקטיב הארצי” סוכנות לביטוח בע”מ, הוקמה ב-1992 במטרה לספק מענה ביטוחי לגני ילדים, משפחתונים ולעוסקים בתחומים שונים של הפעלות לילדים. מאז, התברגה הסוכנות להיות מובילה בתחום וכיום היא מונה את מרבית גני הילדים והמשפחתונים בישראל, שמצויים תחת פיקוח העיריות והמועצות השונות.

עם השנים הרחיבה הסוכנות את פעילותה למעגל רחב יותר של אנשי מקצוע והיום הוא כולל מגוון רחב של עצמאיים, לצד עסקים קטנים וגדולים – מתווכי נדל”ן, מועדוני לקוחות, מאמני כושר ועוד. אנחנו מספקים מגוון רחב של מוצרים ביטוחיים לאנשי מקצוע ופרטים המלווים את הלקוח בכל תחומי החיים – בעבודה, בבריאות, ברכב, בנסיעות לחו”ל ועוד.

אנחנו מאמינים שהשרות הטוב ביותר נשען על מקצועיות, שקיפות מירבית, הבנה לצרכי הלקוח ונאמנות לו. מתוך כך, “הקולקטיב הארצי” מקפידה לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם מרבית חברות הביטוח כיום בתחומי הביטוח השונים וזאת, על מנת לספק את המוצר הטוב ביותר עבור כל לקוח ולקוח.

הגישה שלנו הרואה באחריות שיש לסוכנות כלפי האחר, לא מסתכמת בקהל הלקוחות אלא כוללת את החברה בכללותה. מתוך כך, בשנים האחרונות אנחנו נרתמים בהתנדבות למען ארגון “לתת”. במסגרת פעילותנו עם הארגון אנחנו מספקים מהידע שצברנו בהפצת מידע בנושאי בטיחות, בכל גני הילדים והמשפחתונים בהם אנו מבקרים.

הכוח עובר ללקוח – גם בדיגיטל

צוות “הקולקטיב הארצי” מוביל מהלך לשיפור השירות ללקוח באמצעות הנגשת השירותים והמוצרים באונליין. כיום ניתן להתעניין או לרכוש ביטוח ישירות דרך האתר, בצורה פשוטה, קלה וידידותית. אלו הבוחרים לעשות זאת, יכולים לערוך השוואה בין החברות ולהנות מתנאים ייחודיים והטבות בפוליסות השונות להם הם זכאים כלקוחות הסוכנות.

צוות המשרד

בראש המשרד עומדים רם נבטי ואמנון אליה להם ניסיון משותף של עשרות שנים בעולם הביטוח ככלל ובהתמחות בביטוחי גני ילדים, משפחתונים וצהרונים בפרט.

צוות המשרד מונה סוכני ביטוח הטובים בתחומם, להם ניסיון רב והתמחות במגוון של מוצרי ביטוח לאנשי מקצוע והקהל הרחב. כל אחד מהסוכנים שלנו שומר על קשר אישי עם כל אחת ואחד ממבוטחינו ומספקים ליווי מקצועי שוטף לכל אורך השנה.

כפי שיעידו לקוחותינו, קשרי העבודה עמם הם חמים וארוכי טווח, ועל כך גאוותנו.
לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות -
זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך
רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך 🙂 נשמח לעזור בכל עניין
03-9046070
להצעת מחיר
מותאמת אישית