ביטוח למאמני כושר ומדריכי ספורט

עם העלייה במודעות הציבורית לשמירה על הבריאות והכושר גופני, עולה הצורך בביטוח אחריות מקצועית למאמנים – מדריכי כושר, שחייה ומאמני כדורגל, כדורסל או כל ענף ספורט אחר הכרוך בפעילות פיזית.

אלה חשופים לסיכון שבתאונות שעלולות להתרחש בעת האימון או ההדרכה ועל כן, יצרנו בקולקטיב הארצי סדרה של פוליסות מותאמות במיוחד עבורכם. מעוניינים בהצעה מיידית? צרו קשר או היכנסו לקבלת הצעה לביטוח בהתאמה אישית.

ביטוח למאמני כושר - כדאי לדעת

מי שיסתובב בערי ישראל יתקשה להתעלם מהמבחר והמצאי האדיר של מועדוני כושר, מכוני יוגה, פילאטיס, קרוספיט ועוד שלל גישות אימון גופני שניתן לפגוש היום במרחב העירוני. ההתמכרות של הישראלים לכושר יוצרת ביקוש לאנשי מקצוע טובים בתחום האימון הגופני. מה שפעם היה מקצוע יחסית נדיר הפך לענף רחב מאוד בו פועלים אלפי מאמנים ומדריכים בקשת רחבה של התמחויות.

ביטוח אחריות מקצועית וצד שלישי למאמני כושר מכסה נזקים ותביעות שנעשו ברשלנות ו/או בתום לב ע”י המאמן כלפי הלקוח. היתרון בפוליסה אותה אנו מציעים היא היותה ייחודית ומותאמת לצורכי המאמן, אופי הפעילות וקהל הלקוחות.

הפוליסה מכסה את התחומים הבאים:

עלות הפוליסה משתנה בהתאם לקביעת גבולות אחריות.
unnamed (1)

גיל מתאמן מינימלי - 4 שנים

סה"כ מתאמנים בשיעור - 40

השתתפות עצמית - 4,000 ₪

החל מ- 700 ₪ לשנה

סכום ביטוח מינימלי לביטוח צד שלישי ואחריות מקצועית לנזקי גוף

500,000 ₪

Bitmap

גיל מתאמן מינימלי - 5 שנים

סה"כ מתאמנים בשיעור - 30

השתתפות עצמית - 5,500 ₪

החל מ- 690 ₪ לשנה

סכום ביטוח מינימלי לביטוח צד שלישי ואחריות מקצועית לנזקי גוף

250,000 ₪

hachshara_logo

גיל מתאמן מינימלי - ללא מגבלה

סה"כ מתאמנים בשיעור - ללא הגבלה

השתתפות עצמית - 5,000 ₪

החל מ- 750 ₪ לשנה

סכום ביטוח מינימלי לביטוח צד שלישי ואחריות מקצועית לנזקי גוף

500,000 ₪

1200px-AyalonIns.svg

גיל מתאמן מינימלי - 3 שנים

סה"כ מתאמנים בשיעור - 20

השתתפות עצמית - 5,000 ₪

החל מ- 700 ₪ לשנה

סכום ביטוח מינימלי לביטוח צד שלישי ואחריות מקצועית לנזקי גוף

500,000 ₪

שאלות נפוצות

תחום האימון הגופני לא נחשב לספורט מסוכן, אך עצם העובדה שהמאמן או המדריך מוגדר כ”מבוגר האחראי” על המתאמנים, הוא חשוף לסכנת תביעה במידה שהמתאמן ייפגע במהלך האימון.

כדאי לזכור שחלק מהאימונים מלווים במאמצי קצה מרוכזים המביאים לעלייה בקצב הלב ואצל מי שסובל מפגם סמוי בלב האימון עלול להיות קטליזטור לאוטם או מפרצת, למשל. זו אחת הסיבות שחדרי כושר דורשים מהמתאמנים בהם להציג אישור רפואי תקף בעת ההרשמה.

מאמנים שעובדים במסגרת פרטית ומבצעים את העבודה מול המתאמנים במרחב הציבורי או בבית הלקוח לרוב לא דורשים היתר כזה מהמתאמנים שלהם. במקרה של אירוע רפואי, מאמן ללא ביטוח מתאים עלול למצוא את עצמו בבעיה.

זה גם המקום לציין שכל מאמן כושר שמעביר אימונים במרחב הציבורי, וזה לא משנה אם מדובר בחוף הים או בגינה ציבורית, נושא באחריות לביטחון האישי של המתאמנים שלו. גם אם מדובר בתאונת דרכים במהלך האימון, התקף אלרגיה ועוד. במקרים האלה, המתאמן בנסיבות מסוימות חשוף לתביעה.

בסופו של יום, הביטוח לא נועד לשמור רק על המאמן, הוא גם במידה רבה חלק ממעטפת הביטחון והשירות שהמאמן נותן ללקוחות שלו. הם צריכים לדעת שגם אם, חלילה, תתרחש תאונה או פציעה הם יהיו מכוסים.

בהרבה מקרים המאמן לא פועל באופן פרטי כי הוא מספק את שירותיו (כשכיר או באופן פרטי) במועדון כושר (עם תשתיות מיוחדות) או מטעם אגודת ספורט שגם הם מחויבים לתת למתאמן מעטפת ביטוח.

בפועל, רוב המאמנים פועלים במרחב גמיש, הם יעבירו שירותים במועדון כושר / מכון יוגה/ מתנ”ס וכו’ ובאותה נשימה עשויים לפעול כעצמאים במרחב ציבורי או פרטי.

לכן, ההמלצה היא שכל מאמן כושר יבטח את עצמו בביטוח אחריות מקצועית שהותאם במיוחד לפי ליבת האימון שהוא מספק וללא קשר לגורמים חיצוניים. ביטוח כזה יכול להועיל גם במקרים בהם גורמים אחרים ינסו להתנער מהחבות שלהם ולגלגל את האחריות עליו.

ביטוח אחריות מקצועית הנו תחום רגיש וענף ביטוח ייחודי שלא כל סוכן ביטוח יודע לעשות. גם בתוך תחום האחריות המקצועית, ‘ביטוח אחריות מקצועית וצד ג’ למאמני כושר’ הוא נישה שדורשת מהסוכן הבנה עמוקה של הענף ויכולת לרדת לרזולוציות.

בלי זה, אי אפשר לייצר פוליסה אופטימלית, כזו שגם תהיה משתלמת וחסכונית וגם תיתן מענה טוב לסכנות התביעה הצפויות ומענה טוב מבחינת ‘גבול האחריות’ במקרה שייפסקו נגדו פיצויים. הקולקטיב הארצי, המתמחה בהתאמת פוליסות מסוג זה, מאפשרת לכם לקבל מספר הצעות מחברות שונות ולבצע השוואת מחירים תוך כדי התייעצות והתאמה אישית של הפוליסה.

ביטוח למדריכי שחיה

ענף השחייה הפך לפופולארי בישראל והוא חוצה גילאים ושכבות. עם העלייה בפופולאריות של הענף כך גם גדל מעגל העוסקים בתחום האימון וההדרכה. אלה חשופים לסיכונים ולתביעות נגדם בעת מילוי תפקידם.

לשם כך יצרנו פוליסה ייעודית למקצוע הכוללת אחריות מקצועית לנזקי גוף שהיא המקיפה והמשתלמת בשוק היום.

לקריאה מעמיקה ויצירת קשר –במאמר שלפניכם בנושא ביטוח למאמנים ומדריכי שחייה.

ביטוח למאמנים בחוגי כדורגל וכדורסל

חוגי כדורגל וכדורסל נחשבים לנפוצים במיוחד בקרב בני נוער ומבוגרים. מסגרות אלה ידועות בפעילות שעלולה לגרור לתלונות ולתביעות נגד מאמנים עקב פציעות נפוצות כמו פציעות גפיים של מתאמנים.

הביטוח המקצועי שלנו למאמני ומדריכי החוגים מספק ביטוח מקיף ומשתלם המאפשר להם להמשיך בפעילותם בראש שקט.

שימו לב: לא ניתן לבטח אגודות ספורט מקצועיות אלא אך ורק חוגים נקודתיים עד 30 איש להדרכה אחת . בנוסף, גיל המודרכים הוא מגיל 5 ועד גיל 80 .

לקריאה מעמיקה ויצירת קשר – במאמר שלפניכם בנושא ביטוח למאמני ענפי הכדור.

לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות -
זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך
רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך 🙂 נשמח לעזור בכל עניין
03-9046070
להצעת מחיר
מותאמת אישית