ביטוח בריאות לתיירים

בישראל זכאי כל אזרח לביטוח בריאות ממלכתי הניתן לו מעצם חברותו באחת מקופות החולים. בנוסף, כל אדם זכאי לרכוש ביטוחי בריאות משלימים מקופות החולים וביטוחי בריאות פרטיים מחרות הביטוח ולהרחיב את הכיסוי הבריאותי הניתן לו בהתאם לרצונו וצרכיו. אבל מה לגבי תיירים המגיעים ארצה לחופשה או ביקור?

מומלץ כי תיירים המגיעים לארץ לתקופה מוגבלת ותושבים חוזרים שהגיעו לארץ לזמן קצר ירכשו פוליסת ביטוח בריאות לתיירים, המציעה כיסוי רפואי לאנשים השוהים בישראל לתקופה מוגבלת.

הקולקטיב הארצי מאפשרת לרכוש ביטוח מסוג זה עבור תיירים, אורחים מחו”ל, תושבים ברילוקיישן, החוזרים לחופשת מולדת, ועוד. באפשרותכם לרכוש את הפוליסה או לקבל הצעת מחיר באמצעות ממשקי האונליין שלנו. הקולקטיב הארצי היא סוכנות לביטוח בעלת ניסיון רב בתחום ביטוח התיירים והאורחים.

באפשרותכם לקבל גם לכלול בביטוח כיסוי לקורונה – Covid-19!

מילוי טופס הבקשה לביטוח בריאות לתייר כרוך בהעברת מידע מדויק רב ככל הניתן. מילוי הטפסים הנדרשים על ידי חברת הביטוח והעברת הבקשה באמצעות הקולקטיב הארצי מאפשרת לכם לוודא שהטפסים מולאו בצורה הנכונה והמדויקת שתגביר את הסיכוי לאישור הפוליסה.

הזמינו פוליסת ביטוח און ליין בתוך 3 דקות. היכנסו והשוו מחירים.

  • השוואת מחיר ביטוח בקליק
Bitmap

TOP לתייר
ביטוח בריאות לתיירים

השירות ע"י קופ"ח לאומית

הוצאות רפואיות בעת אשפוז בבית החולים.

טיפולי חירום שיניים - עד לתקרה של $500 לתקופת הביטוח

החל מ- 9 ₪ ליום

harel.png

ביטוח תיירים
Tour & Care

השירות ע"י שירותי בריאות כללית

הוצאות רפואיות בעת אשפוז בבית החולים. כולל כיסוי לקורונה - Covid-19

הטסה רפואית (בתוספת תשלום)

החל מ- 11.65 ₪ ליום

1200px-AyalonIns.svg

ביטוח רפואי Care 4U
לשוהים זרים בישראל

השירות ע"י קופ"ח מאוחדת

הוצאות רפואיות בעת אשפוז בבית החולים.

טיפולי חירום שיניים - עד לתקרה של $500 לתקופת הביטוח

החל מ- 11.2 ₪ ליום

שאלות נפוצות

אילו סוגי ביטוח קיימים?

סוגי הפוליסות מתחלקות לפי האוכלוסייה אליה מיועדת הפוליסה:

ביטוח בריאות לתיירים – מיועד לכל מי שמגיע לביקור בישראל לתקופה קצובה – תיירים המגיעים לטיול או חופשה, אנשי דת וכמורה המגיעים לביקור במקומות הקדושים, ובני נוער וסטודנטים המגיעים לישראל לצורך לימודים לתקופות קצרות וארוכות.

ביטוח בריאות לתושבים חוזרים – מיועד לתושבי ישראל בעבר ששהו תקופה ארוכה בחו”ל ולא שמרו על זכויות ביטוח הבריאות הממלכתי שלהם. תושבים חוזרים יכולים לרכוש את הביטוח ולדאוג לכיסוי בריאותי עד לסיום ההליכים לחידוש הביטוח הרגיל.

ביטוח בריאות לעובדים זרים – מיועד לעובדים זרים המגיעים לעבוד בישראל בחקלאות, סיעוד או בניין, ולא הובאו לארץ על ידי איגוד מקצועי הדואג להם לביטוח בריאות.

אילו כיסויים כוללת פוליסת ביטוח בריאות לתיירים?

פוליסת ביטוח בריאות לתיירים מעניקה ביטוח בריאות לתקופה קצרה המאפשר למבוטח לקבל שירותים רפואיים בישראל.

הפוליסה כוללת כיסוי בגין קבלת ייעוץ רפואי, ביצוע בדיקות מעבדה, צילומי רנטגן, א.ק.ג, גבסים ותחבושות וטיפולי שיניים. כמו כן הביטוח כולל כיסוי לתייר /אורח בגין הוצאות רפואיות לבדיקות ולשירותים רפואיים באשפוז ושלא באשפוז ותרופות, הכל בהתאם לתנאי הפוליסה, ההגבלות ועלויות ההשתתפות העצמית שהוגדרו בה.

האם ניתן לרכוש ביטוחי בריאות לתיירים למשך כל תקופה שנרצה?

תקופת הביטוח מוגבלת למספר ימים מסוים, הנקבעים על ידי חברת הביטוח, כאשר חברות ביטוח שונות מגדירות את אורך תקופת הביטוח האפשרית בהתאם לגיל המבוטח. בנוסף, פוליסות התיירים מעניקות אופציה להארכת הביטוח לתקופה נוספת, עם הגבלה למספר הימים המקסימלי, אף היא קבועה בתנאי הפוליסה.

האם ניתן להרחיב את הפוליסה לכיסויים נוספים?

ניתן לרכוש הרחבות לפוליסת ביטוח תיירים ולהרחיב את הכיסוי גם למקרים שאינם נמנים בפוליסה המקורית. בין ההרחבות המוצעות ניתן למצוא את ההרחבות הבאות:

הטסה רפואית – הטסה מישראל ישירות לארץ מוצאו של המבוטח בשירות מטוסים רגיל בליווי צוות רפואי או במטוס מיוחד המותאם מבחינה רפואית למצבו של המבוטח.

אבדן איברים – כיסוי במקרה של חבלה גופנית שנגרמה כתוצאה מאירוע פתאומי, חד פעמי ובלתי צפוי מראש, שהובילה לאובדן מוחלט, אנטומי או פונקציונאלי, של איבר או גפה או חלקים מהם.

לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות -
זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך
רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך 🙂 נשמח לעזור בכל עניין
03-9046070
להצעת מחיר מותאמת אישית