ביטוח לגיל הרך​

אנשי מקצוע העובדים עם ילדים מודעים לגודל האחריות הקיימת בידיהם. הילדים, הנתונים למשמורת מלאה שלהם במהלך שעות הפעילות, נמצאים בסיכון להפגע ולשם כך קיימות היום שורה של פוליסות ביטוח שנועדו להבטיח המשך פעילות בטוחה ושקטה עם היקרים לנו מכל.

בעשרות שנות פעילותנו התמחנו בטיפול באלפי תיקים ביטוחיים עבור גננות, מדריכות בחוגים ובקייטנות או כל איש מקצוע אחר הבא במגע עם ילדים. הניסיון והידע העשיר שצברנו מאפשר לנו לספק עבורכם את המעטפת הביטוחית הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם מתוך מגוון הפוליסות הקיימות אצלנו הנחשבות למקיפות בתחומן.

ביטוח גני ילדים, צהרונים ומשפחתונים

השרות שאנחנו מספקים לגני ילדים, צהרונים ומשפחתונים מבוסס על ניסיון רב שנים הכולל בין היתר מפגשים שוטפים עם גננות ומטפלות בכל רחבי הארץ. כל גן ילדים או משפחתון זוכה להתאמה אישית של הפוליסה, הנבנית עבור הלקוח בהתבסס על הצרכים הייחודיים לו דוגמת גודל השטח, מספר ילדים ועוד.

הפוליסות לגני ילדים, צהרונים ומשפחתונים כוללות*: (במידה ונרכשות בפוליסה)

כמו כן, המבוטחים אצלנו זוכים גם לסעיפים ייחודיים כגון: ביטוח ההורים המבקרים בגן, ליווי משפטי בזמן תביעה והשתתפות עצמית מופחתת מהסטנדרט המוצע.

יש לציין כי הפוליסות שלהלן נתונות לשינויים ועדכונים מעת לעת. אנחנו מחוייבים להמשיך ולשפר אותן באופן מתמיד ולטובת הלקוח, בהתאם לחידושים השונים שמציעות חברות הביטוח.

* הפוליסות להלן אינן מוגבלות לשטח גן הילדים/המשפחתון, כל עוד הן במסגרת פעילות הגן בלבד, (ובכפוף לתנאי הפוליסה).

ביטוח לקייטנות

החופש הגדול בקיץ וחופשות החגים הם הזמנים שבהם הקייטנות פועלות בשיא המרץ ועמן עולה הצורך להבטיח כי הילדים שוהים בסביבה מבוטחת המותאמת לפעילויות שחלקן אינטנסיביות מהרגיל.

“הקולקטיב הארצי” מתמחה בסוגים שונים של ביטוח קייטנות מקצועיים וייחודיים לגיל הרך, כולל במקרים שבהם גן ילדים או צהרון מרחיב את מספר הילדים בחודשי הקיץ או כאשר מתקיימת קייטנה נפרדת שאינה כוללת פעילות גן ילדים ו/או צהרון.

ביטוח חוגים, ריתמיקאיות, מורות לתנועה ומוזיקה

חוגים ופעילויות העשרה הם לא רק לילדים ולנו מגוון של פוליסות ביטוח ייחודיות ומקיפות למרכזי חוגים לנוער ולמבוגרים. הפוליסה אותה אנחנו מציעים היא תוצר של פעילות רבת שנים בתחום הגיל הרך, מרכזי הפעלה, מתנ”סים ומרכזי חוגים שונים, והן מוצעות באופן פרטני לפי הדרישות המיוחדות של כל מדריך ומקום פעילות.

הכיסוי הביטוחי שלנו הוא המקיף בשוק וכולל בין היתר את המרכיבים הבאים:

ביטוח ריתמיקאיות ומורות לתנועה היא אחת מבין הפוליסות הייחודיות בתחום שאנו מציעים – פוליסה מקצועית ומקיפה שנבנתה סביב הצרכים הספציפיים לקהל זה והוא בלעדי לנו בענף.

לפעמים יש עוד התלבטויות ושאלות -
זה מובן לגמרי בשביל זה אנחנו פה בשבילך
רוצה לדבר איתנו עכשיו?
מחכים לשמוע ממך 🙂 נשמח לעזור בכל עניין
03-9046070
להצעת מחיר
מותאמת אישית