חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
03-9046070
כניסה למועדון לקוחותדלג על כניסה למועדון לקוחות כניסה למועדון לקוחות

כניסה למועדון לקוחות

ביטוח בריאות מגדל

ביטוח בריאות מגדל


כולנו שואפים לחיים בריאים וארוכים לנו ולמשפחתנו, אף ישנם דברים שלא בידנו ואנו עלולים למצוא את עצמנו יום אחד חולים או נזקקים להשתלה ללא כיסוי ביטוח מתאים. על מנת למנוע מקרים אלה, חשוב לעשות ביטוח בריאות מגדל כבר מגיל צעיר, על מנת להיות מכוסים בצורה הטובה ביותר בבוא העת שנזדקק לכך. עם שירותי ביטוח בריאות של מגדל תוכל להיות בטוח בצורה הטובה ביותר ולדעת שיש מי שדואג לך בעת צרה.


מה כולל ביטוח בריאות מגדל?
בטוח מגדל כולל כיסוי מלא ומקיף של ניתוחים בארץ ובחו"ל, סל תרופות הרחב ביותר אשר אינו מכוסה בסל הבריאות, השתלות, ניתוחים ומחליפי ניתוח בארץ ובחו"ל, חוות דעה שנייה וליווי רפואי אישי, שירות תור ופענוח מהירים, פיצוי כספי בעת גילוי מחלה קשה, ביטוח סיעוד ועוד.  אצלנו תקבל את הטיפולים המתקדמים ביותר אשר מתאימים למצבך הבריאות בסטנדרטים הגבוהים והמתקדמים ביותר.


אילו סוגי ביטוחי בריאות יש במגדל?
במגדל תמצא סוגי ביטוחי בריאות שונים אשר מותאמים למצבך הבריאותי. בין הסוגי ביטוחי בריאות מגדל תמצא: ביטוח בריאות מגדל השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל, ביטוח בריאות מגדל לתרופות שאינן בסל התרופות ובדיקות גנטיות, ביטוח בריאות מגדל לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל, ביטוח בריאות מגדל לניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל- משלים שב"ן כל אחד מהתוכניות ביטוחי הבריאות של מגדל מותאם ע"י סוכן הביטוח של מגדל ובהתאם למצב בריאותו של המבוטח.


למה כדאי לכם לעשות ביטוח בריאות עם מגדל?
עם ביטוח בריאות של מגדל תוכל ליהנות מכיסוי נרחב של השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל, תרופות שאינן בסל התרופות ובדיקות גנטיות לאיתור מחלות וכן כיסוי לבדיקות אלה על מנת לקבל טיפול תרופתי, ניתוחים ומחליפי ניתוח בישראל, גילוי מחלות קשות כמו: מחלת הסרטן ומחלות אחרות וכן כיסוי מלא שלהן,וכן שירותי ביטוח נוספים ומתקדמים בתחומים שונים וייעוץ רופאי של רופאים מומחים. במגדל תקבל ליווי אישי ותמיכה לאורך כל הדרך.
יתרונות ביטוחי בריאות מגדל לעומת ביטוחי בריאות האחרים?
במגדל תוכל למצוא מגוון נרחב של כיסויים גם של מחלות קשות ומחלות גנטיות, אבחון מהיר של המחלות והטיפול בהם בעזרת  תרופות שאינן בסל הבריאות. ליווי ותמיכה אישית לאורך כל הדרך מרגע ההצטרפות לביטוח ועד האבחון והטיפול. במגדל תקבל כיסוי נרחב  של השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל לצד ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל, שירותי ייעוץ רפואיים, וכן מגוון נרחב של שירותים מתקדמים שהם השלמה לביטוח שלך בקופת חולים.

 

עבור לתוכן העמוד