חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
03-9046070
כניסה למועדון לקוחותדלג על כניסה למועדון לקוחות כניסה למועדון לקוחות

כניסה למועדון לקוחות

ביטוח בריאות הראל

ביטוח בריאות הראל


הבריאות היא שלנו היא דבר חשוב מאוד שיש לשמור עליו. לכן על מנת לשמור עליה חשוב לעשות ביטוח בריאות הראל. עם ביטוחי בריאות של הראל תוכל לשמור על הבריאות שלך הודות לכיסוי הרפואי הנרחב שהיא מעניקה וכוללת ניתוחים, השתלות, טיפולים מיוחדים בארץ ובחו"ל לתרופות שאינן מכוסות במסגרת סל הבריאות, וכן ייעוץ עם רופאים מומחים ומגוון שירותי רפואה פרטית מתקדמים.

 

למה כדאי לך ביטוח בריאות הראל?
הראל ביטוחי בריאות היא החברה הגדולה והמובילה בתחום ביטוחי הבריאות בארץ, להראל ניסיון של מעל 70 שנות בתחום ביטוחי הבריאות. בהראל ביטוחי בריאות תמצא מגוון נרחב של שירותי בריאות שהקופה שבה אתה נמצא לא כוללת אותם. עם ידע מקצועי וקשרים הדוקים עם גורמים ומוסדות רפואיים בארץ, צוות אנשי שירות מקצועי ומיומן אשר עומד לשרותך 24 שעות ביממה במשך כל השנה, בכל מקרה רפואי בו תזקק, תוכל להיות בטוח שאתה בידיים טובות.


מה כולל ביטוח בריאות הראל?
ביטוח הבריאות של הראל כולל לא מעט שירותים: כיסויים לניתוחים פרטים בארץ, השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל, תרופות מיוחדות שאינן בסל התרופות, ייעוץ רפואי עם מומחים, שירותי רפואה און ליין, וכן מגוון נרחב של שירותי רפואה פרטית מתקדמים שלא תמצא בקופות החולים וכן במקומות אחרים בארץ. עם הראל ביטוחי בריאות אתה יכול להיות בטוח שאתה מבוטח בריאותית בצורה הטובה ביותר לעומת ביטוחי בריאות אחרים המוצעים בשוק. ביטוח בריאות הראל הוא הביטוח המקיף ביותר שיכסה אותך בעת צרה ויעניק לך את כל ההגנה שאתה צריך. כל מה שאתה צריך לעשות זה לבחור את תוכנית ביטוח בריאות של הראל אשר מתאימה למצבך הבריאות להשאיר את פרטיך ולחכות לטלפון מנציג הלקוחות שלנו שישמח לעזור לך.


  אילו סוגי ביטוחי בריאות תמצא בהראל?
בהראל ביטוחי בריאות תמצא מגוון ביטוחי בריאות בהתאם לצרכים האישיים שלך, ביטוחי בריאות הראל כוללים: ביטוח בריאות הראל בסיסי, ביטוח בריאות הראל משלים ללקוחות קופות החולים, ביטוח בריאות הראל ללקוחות ללא ביטוח משלים של קופות החולים, ביטוח בריאות הראל ביטוח למחלות קשות אשר מעניק פיצוי כספי בעת גילוי המחלה או מחלה קשה אחרת.  כמו כן תוכל להרחיב את הכיסוי הביטוחי לשירותים נוספים פרטיים כגון: רופא מלווה אישי, חוות דעת של רופא מומחה בעת אשפוז ועוד. באמצעות סוכן הביטוח של הראל תקבל ביטוח בריאות אשר מותאם למצב הרפואי, במידה ויש לך סוכן ביטוח תוכל לפנות אליו על מנת שיסייע לך להתאים תוכנית מתאימה לצרכיך וילווה אותך לאורך כל תהליך ההצטרפות.

אולי יש לך ביטוח בריאות
אבל אין לך הראל

עבור לתוכן העמוד