חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
03-9046070
כניסה למועדון לקוחותדלג על כניסה למועדון לקוחות כניסה למועדון לקוחות

כניסה למועדון לקוחות

ביטוח רכב

ביטוח רכב (הגדל)

אתה אף פעם לא יכול לדעת מתי תצטרך להפעיל את חברת הביטוח שלך.
גניבות ונזקי רכב הינם דבר שכיח חשוב לזכור שבביטוח רכב לא חוסכים, חברות הביטוח מציעות הצעות שונות בטווחי מחירים שונים וכדאי לבדוק ולברר לפני שמבטחים את הרכב.

גוף ונפש בריאים הם הבסיס לתפקוד תקין בחיי היומיום שלנו, ביטוחי הרכב מעניקים הגנה למה שחשוב לנו בחיים. לכן, לא כדאי לוותר על רכישת ביטוח רכב ההולם את סגנון הנהיגה ואת מאפייני הנהגים העושים שימוש ברכב, בכדי שבמקרה פגיעה, חלילה, יהיו לנו האמצעים לטפל בנזק שיגרם. 
 
החוק בישראל דורש כי כל רכב יהא מבוטח בביטוח רכב חובה. ביטוח החובה מעניק כיסוי ביטוחי במקרה של נזקי גוף לנהג עצמו או לאדם אחר. על כן ביטוח רכב זה הוא בסיסי ובעל חשיבות רבה, ואין לנסוע ברכב שאינו מבוטח בביטוח חובה בתוקף. 
 
במידה ונגרם נזק לרכוש של אדם אחר, אתם עשויים למצוא עצמכם נדרשים לשלם סכומי כסף גדולים, ותביעה כנגדכם זו "תלווה" אתכם מבחינת פרמיות ביטוח רכבכם מס' שנים לאחר קרות המקרה. בכדי שלא תיאלצו לעצור את חייכם לטובת תשלום פיצויים לאדם אחר כדאי להרחיב את ביטוח החובה ולרכוש גם ביטוח רכב צד ג', לפחות. אם הרכב שבבעלותכם רצוי לבטח גם בביטוח רכב מקיף, אשר מעניק כיסוי לנזקים הנגרמים בנסיבות שונות וכולל בתוכו גם ביטוח אחריות כלפי צד ג'.

התקשרו אלינו 03-9046070 אצלנו תמצאו את התשובות לכל השאלות שמעניינות אתכם ותקבלו הצעות מחיר משתלמות לכל סוגי הביטוחים.

צור קשרדלג על צור קשר

במה אתה מתעניין?

checked
עבור לתוכן העמוד