חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
03-9046070
כניסה למועדון לקוחותדלג על כניסה למועדון לקוחות כניסה למועדון לקוחות

כניסה למועדון לקוחות

הראל ביטוח נסיעות חו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל הראל


כדי ליהנות מטיול בחו"ל בראש שקט ונקי מדאגות חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל הראל. עם הראל ביטוח נסיעות לחו"ל תוכלו להיות בטוחים שאתם מכוסים בביטוח רפואי הטוב ביותר גם שאתם מחוץ לגבולות הארץ. הראל ביטוחי בריאות לחו"ל מציעה לכם מגוון נרחב של פוליסות ביטוח המותאמות לצרכים האישיים שלכם עם מיטב הרופאים והמוסדות הרפואיים בעולם.


מה כוללת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל?
פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל מציעה לכם מגוון נרחב של כיסויים רפואיים אשר כוללים: כיסוי להוצאות רפואיות בחו"ל במקרה של חירום, כיסוי נוסף למקרה של החמרת מחלה קיימת, ספורט אתגרי וציוד כבודה, נסיעה בזמן הריון, איתור וחילוץ באמצעות יחידת חילוץ של הראל,  פינוי אווירי, יבשתי, כיסוי עבור הוצאות הטסה ממקום האירוע לבית החולים הקרוב באזור.


פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל
להראל יש כמה פוליסות לביטוח נסיעות לחו"ל, בין תוכניות פוליסת ביטוחי נסיעות לחו"ל של הראל תוכלו למצוא:
פירסט קלאס ביטוח נסיעות לחו"ל  דרכון- תוכנית ביטוח נסיעות לחו"ל הראל אשר מציעה כיסוי נרחב להוצאות רפואיות בחו"ל של עד 2,500,000$, פינוי אווירי, יבשתי וימי ממקום האירוע עד לבית חולים הקרוב באזור.
ביטוח נסיעות לחו"ל דרכון פרימיום- ביטוח נסיעות לחו"ל הראל הכולל כיסוי הוצאות רפואיות עד ל-2,500,000, כיסוי הוצאות בגין מצב רפואי קודם עד ל-400,000$, הטסה רפואית מחו"ל לישראל כולל בגבול האחריות.
ביטוח ביטול נסיעה ע"י המבטח מכל סיבה שהיא- ביטוח נסיעות לחו"ל הראל כולל החזר של הוצאות ביטול הנסיעה בשיעור של עד 80% מסכום הביטוח אשר נרכש, החזר הוצאות ביטול כרטיס טיסה או שיט מישראל, החזר הוצאות בגין חבילת נופש הכוללים טיסה ולינה.

עבור לתוכן העמוד