חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
03-9046070
כניסה למועדון לקוחותדלג על כניסה למועדון לקוחות כניסה למועדון לקוחות

כניסה למועדון לקוחות

הפניקס ביטוח נסיעות חו"ל

 

 

ביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס
אם אתה רוצה להיות מוגן בכיסוי הביטוח הטוב ביותר לאורך כל שהותך מחוץ לגבולות הארץ, אתה חייב ביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס. עם פניקס ביטוח נסיעות תוכל, תוכל להיות בראש רגוע ללא דאגות ולחזור בריא ושלם. כי עם ביטוח נסיעות הפניקס travel תקבלו את כל הכיסוי הרפואי שאתם זקוקים לו.


פוליסת ביטוח נסיעות חו"ל הפניקס
ביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס הוא ביטוח בדיוק בשבילך. ביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס ביטוח זה נועד לכסות מגוון נרחב של אירועים שונים אשר עלולים לקרות במהלך שהותך בחו"ל. כיסויים אלה כוללים:  הוצאות טיפול נמרץ, הוצאות עבור פינוי לבית חולים במקרה של תאונה, הוצאות אשפוז, פינוי לארץ באמצעות Air ambulance אשר בהם לא ניתן להעניק טיפול במדינה בה נמצא המבוטח, עלויות רכישת תרופות, ייעוץ רפואי, טיפולי חירום בשיניים, הוצאות היריון אשר התגלה בחו"ל עד שבוע 12, איתור וחילוץ, הוצאות עבור העברת גופה, הוצאות עבור חבות צד ג', החזר הוצאות עקב שהות בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח, הוצאות הטסת מלווה מקום אשפוזו של המבוטח בחו"ל וכן ביטוח כבודה אשר מכסה אובדן או גניבה של המטען או חלק ממנו, ביטוח הוצאות רפואיות בגין מצב רפואי קודם, אובדן הוצאות בגין החמרה בלתי צפוי במהלך הריון רגיל, גניבה של מכשירים אלקטרוניים הכוללים: סמארטפונים, מצלמות, טאבלטים, מחשבים ניידים ועוד וכמובן ביטוח עבור ביטול השתתפות עצמית לרכב פרטי או קרוואן שכור ועוד שירותים נוספים.


פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס
פניקס ביטוח חו"ל מציע מגוון נרחב של תוכניות ביטוח לחו"ל לכיסוי צרכיך האישיים. כך תמצא את תוכנית הביטוח Smart travel וכן תוכניות הרחבה שונות. בתוכנית Smart travel תמצא ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית אשר כולל: כיסוי הוצאות רפואיות בחו"ל עד לסכום של 5,000,000$, איתור וחילוץ, הטסה רפואית לישראל, פינוי אווירי ממקום האירוע לבית חולים קרוב, הוצאות העברה ברכב יבשתי, הוצאות רפואיות בעת אשפוז בחו"ל, טיפול חירום בשיניים, הוצאות כלפי חבות צד ג', הריון עד שבוע 12 שאובחן בשהותכם בחו"ל, מוקד חירום וסיוע למבוטח ובני משפחתו 24 שעות ביממה. במידה ותרצה להרחיב את ביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס בהתאם לצרכים שלך בתוספת תשלום. תוכל להוסיף כיסוי רחב לכבודה, כיסוי להוצאות ביטול נסיעה או קיצור נסיעה, כיסוי לגניבת טלפון סלולארי, כיסוי לנסיעת עסקים או מחשב אישי נישא, כיסוי לספורט תחרותי, כיסוי ביטול דמי השתתפות עמית לרכב[ קרוואן שכור בחו"ל, כיסוי תאונות אישיות כגון: מוות, נכות מלאה לצמיתות כתוצאה מתאונה וכן כיסוי למצב רפואי מתקדם מיוחד והוצאות רפואיות בישראל.

עבור לתוכן העמוד