חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
03-9046070
כניסה למועדון לקוחותדלג על כניסה למועדון לקוחות כניסה למועדון לקוחות

כניסה למועדון לקוחות

ביטוח מורות למוסיקה ותנועה, לגיל הרך

מאמר זה פונה לציבור המורות למוסיקה ואו מחול ותנועה לגיל הרך.
כגוף ביטוח המתמחה כבר שנים רבות בפוליסה ייחודית לתחום המוזכר מעלה, אנו נתקלים בשאלה חשובה שחוזרת על עצמה והיא:

מאמר זה פונה לציבור המורות למוסיקה ואו מחול ותנועה לגיל הרך. 
כגוף ביטוח המתמחה כבר שנים רבות בפוליסה ייחודית לתחום המוזכר מעלה, אנו נתקלים בשאלה חשובה שחוזרת על עצמה והיא:

"כמורה למוסיקה ותנועה בגני ילדים, האם אני מחויבת לבטח עצמי בביטוח צד ג? האם הביטוח של הגננת והגן, אינו מכסה אותי, בזמן פעילותי בגן?"
תשובתנו פשוטה וחד משמעית: כל מורה ואו נותן חוגים בגני ילדים ואו בתי ספר ואו מתנסים מחויב כלפי עצמו בביטוח צד ג ואחריות מקצועית, ואסור לו ואו לה להסתמך על הביטוח הקיים אצל מזמין החוגים כגון: גני ילדים ובתי ספר ומתנסים. 
ניקח לדוגמה גן ילדים המזמין חוג תנועה לגיל הרך. בטוח שהגן מבוטח בביטוח כלפי צד ג ואו כל רשלנות הנגרמת מאופי הפעילות של הגן, אולם במידה ומתקיים חוג תנועה בגן ותוך כדי הפעילות ילד נפצע, יכולים הורי הילד לתבוע באופן הבא: את הגננת ואת המורה, וגם אולי את בעל המבנה במידה והוכחה רשלנות מצידו. 
מניסיון רב שנים שלנו בתחום נותני החוגים, כל תביעה המוגשת לבית משפט ואו חברת ביטוח, מוגשת בצורת "הממטרה", והכוונה מגישים תביעה בתפזורת בכדי ללכוד אחד מהגורמים לתשלום התביעה. 
גם ואם ובמידה וחברת הביטוח של הגננת תשלם את התביעה להורים, תפעל חברת הביטוח במסגרת החוק "ותשבב" את גורם הנזק, הכוונה : תפנה אל גורם הנזק, שזה יכול להיות אותה מורה לתנועה ותדרוש מנה את חלקה ברשלנות שנגרמה. 
כל מורה המעניק חוגים כעצמאי ושאינה שכירה של הגננת ואו המזמין חוגים, מחויבת לבטח עצמה בביטוח צד ג + אחריות מקצועית, ולישון בשקט בלילה. 
הקולקטיב הארצי, פיתח פוליסה מקצועית וזולה ועם השתתפות עצמית נמוכה בזמן תביעה, מזה כמה שנים ועקב ניסיוננו רב השנים אנו דואגים לשפר ולשכלל את הפוליסה לנותני החוגים. 
בטחו את עצמכן למען השקט הנפשי שלכן. 
אמנון ורם
הקולקטיב הארצי
ט. ל. ח.

צור קשרדלג על צור קשר

במה אתה מתעניין?

checked
עבור לתוכן העמוד